Vesti

Ilija Đoković pred susret sa Metalcem: Da pokažemo koliko vredimo

petak, 16 novembar 2018 14:08
U okviru 7. kola KLS lige košarkaši Borca će odmeriti snagu sa starim znancem, ekipom Metalca iz Valjeva (subota, 19 časova).

Ovaj meč dolazi nakon ubedljive pobede Čačana u susretu sa Vršcem. Kao što je Đorđe Majstorović naglasio nakon duela, način na koji je domaćin igrao u drugom poluvremenu tog susreta treba da bude model po kom će nastupati i u narednom periodu. Naime, iako se čačanski tim mučio u prvih 20 minuta, u drugom delu je pokazao sav potencijal i košarkaško umeće, na kraju ubedljivo trijumfujući.
Opširnije...

Đorđe Majstorović: Drugo poluvreme recept po kome treba igrati

četvrtak, 15 novembar 2018 13:55
Borac je na domaćem parketu opravdao ulogu favorita, pa je drugi put ove sezone savladao Vršac rezultatom 89:71.

Ovaj duel slika je i prilika nedavno odigranog meča. Naime, Vrščani su tokom prvog poluvremena dobrano namučili domaćina, sve vreme mu dišući za vratom. Međutim, u drugom dvadesetominutnom periodu Čačani su dodali gas, pa su polako podizali vođstvo. Naročito su u poslednjih pet minuta pokazali sav svoj potencijal i košarkaško znanje, kada su dostigli najveću prednost od 19 koševa. Sve u svemu, bila je ovo zaslužena pobeda Borca u srpskom derbiju ABA 2 lige.

ABA 2: Nova pobeda Borca

sreda, 14 novembar 2018 22:14