14 Sloga 0 6 6

Vesti

KLS: Pobeda protiv Dunava

sreda, 22 novembar 2017 12:40

U sedmom kolu KLS lige Srbije Čačani su zasluženo pobedili domaći sastav koji je samo u finišu utakmice, minut i trinaest sekundi pre kraja meča, uspeo da poravna rezultat na 64:64. Ipak, poenima Čarapića, Stojadinovića, Marinovića i Pešakovića Borac je sačuvao prednost i uknjižio nove bodove.

Opširnije...

KLS: Dunav - Borac (utorak, 18č)

ponedeljak, 20 novembar 2017 16:17

U subotu veče košarkaši Borca su odigrali jednu izuzetno napornu i neizvesnu utakmicu protiv Beovuka. Ali zahvaljujući iskustvu, kvalitetu i hladnokrvnošću momci iz grada kraj Morave uspeli su da upišu novu, petu pobedu u Košarkaškoj ligi Srbije.

Ali nema previše vremena za radost. Već u utorak očekuje ih novi izazov, ovaj put u Starim Banovcima protiv Dunava, koji u dosadašnjem delu sezone ima polovičan učinak, tri pobede uz isti broj poraza. Ali nema sumnje da je pred izabranicima trenera Bojića izuzetno težak posao. Moraće dobrano da oznoje dresove ako žele da upišu novi trijumf.

Bojić: Energija Popovića odlučila pobednika

ponedeljak, 20 novembar 2017 16:06

U jednoj teškoj, neizvesnoj, uzbudljivoj utakmici košarkaši Borca su uspeli da savladaju dosta tvrdu ekipu Beovuka rezultatom 85:80.

Od samog starta gosti iz Beograda su zaigrali veoma agresivno, sve vreme igrajući na ivici faula. A to je već prilično umorne Čačane zaista opterećivalo. Organizatori igre domaće ekipe imali su dosta problema da prenesu loptu u protivničko polje. Nekoliko puta to i nisu uspeli. U prvom poluvremenu istakao se novajlija Balaban, koji je dobrom igrom pod košem rešavao brojne napade.