13 Spartak 7 19 33
14 Beovuk 72 3 23 29

Poraz u Užicu

nedelja, 13 januar 2013 15:14

Košarkaši našeg tima doživeli su prvi poraz u 2013. godini, bolja od našeg tima bila je ekipa Slobode, rezultatom 75:69. Užičani su po drugi put u sezoni savladali naš tim, koji je ovu utakmicu odigrao oslabljen za centra pošto je Mladen Pantić napustio ekipu i preselio se u Grčku

Slobodi je pripala prva i poslednja deonica utakmice, dok je naš tim rešio drugu četvrtinu u svoju korist,  pa su u 29. minutu meča imali četiri poena viška (48:52). U finišu utakmice domaći košarkaši su takođe imali četiri poena prednosti (71:67) koju su do kraja susreta uspeli da sačuvaju i uknjiže dva boda.

U pobedničkom sastavu trojica igrača imala su dvocifreni učinak, dok su u redovima našeg tima dvocifreni skor ostvarili šljivančanin, Radović, Prolović i Trtić koji je bio najefikasniji igrač Borac Mozzart Sporta sa 20 poena. Najkorisniji igrač susreta bio je Jeftović sa indeksom uspešnosti 29.

Borac Mozzart Sport posle 15. kola KLS ima skor od sedam pobeda i osam poraza, a u narednom susretu dočekuje ekipu Vršca

(Izvor: Mozzart Sport)