8 Spartak 0 1 1

Mega Vizura - Borac Mozzart Sport

sreda, 10 oktobar 2012 06:46

Mega Vizura-Borac Mozzart Sport  87:71  ( 27:21, 27:15, 17:23, 16:12 )

Košarkaši Borac Mozzart Sporta doživeli su prvi poraz u novoj sezoni KLS. Čačani su, na gostovanju u Beogradu, bili slabiji od Mega Vizure koja je imala prednost tokom čitavog susreta.

Prvu dvocifrenu razliku domaći sastav je ostvario u šestom minutu meča. Ipak, izabranici Raška Bojića su do kraja prve deonice uspeli da umanje rezultatski deficit. U drugoj četvrtini, u timu Mege, istakli su se Marjanović i Bojić pa su na veliki odmor domaći otišli sa 19 poena viška (50:31).

Igrači Borac Mozzart Sporta su u trećem kvartalu četiri puta pogodili za tri poena i uspeli da tu četvrtinu reše u svoju korist. U 36 minutu meča, zahvaljujući trojkama Radovića i Trtića, gosti su stigli do deficita od osam poena (77:69) ali su domaći igrači u završnici bili sigurni i zabeležili ubedljivu pobedu 87:71.

U drugom kolu KLS Borac Mozzart Sport igra na svom terenu sa užičkom Slobodom.

(izvor: Mozzart Sport)