Posle testiranja koja su obavljena juče i danas, identifikovani su slučajevi COVID-19 među članovima prvog tima KK Borac. Pozitivno je čak osam igrača ekipe iz grada na Moravi. Shodno svim zdravstvenim merama i preporuci struke, svi članovi kluba koji imaju pozitivan nalaz period koji je ispred nas provešće u izolaciji i pod nadzorom lekara. Uzimajući…
